Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre din opplevelse av våre nettsider så god som mulig. Les mer om personvern og informasjonskapsler her.

Kontakt

Scroll ned

Styre

    • Bjarne Borgersen
    • Styreleder
    • Gunnar Frederik Selvaag
    • Styremedlem
    • Olav H. Selvaag
    • Styremedlem

Ledelse og ansatte

    • Tore Myrvold
    • Administrerende direktør
    • T: 40 02 09 63
    • E: tore.myrvold@selvaag.no
    • Gunnar Frederik Selvaag
    • Styremedlem
    • Olav H. Selvaag
    • Styremedlem
    • Stig Øverland
    • Økonomidirektør
    • T: 90 95 83 83
    • E: stig.overland@selvaag.no
    • Anne Gunn Friis-Stenseth
    • Informasjon og arrangementansvarlig /PA – G.Frederik Selvaag
    • T: 91 10 04 49
    • E: Anne.Gunn.Friis-Stenseth@selvaag.no
    • Marit Albertsen
    • Administrasjonssjef og PA for Olav H. Selvaag
    • T: 91 58 25 60
    • E: marit.albertsen@selvaag.no
    • Magdalena Borisova
    • Regnskapssjef
    • T: 46 54 46 26
    • E: magdalena.borisova@selvaag.no
    • Lise Flugind
    • IT-ansvarlig
    • T: 95 99 21 33
    • E: lise.flugind@selvaag.no
    • Terje Solberg
    • Driftssjef
    • T: 91 67 60 71
    • E: terje.solberg@selvaag.no
    • Børge Ellefsen
    • Vaktmester
    • T: 91 39 21 06
    • E: borge.ellefsen@selvaag.no

Våre selskaper

Her finner du informasjon om alle selskapene i Selvaag-konsernet. Klikk for å lese mer om hvert selskap.